Haber

Tuğba Ekinci “5 Kişi Gidersek 50 Kişi Gider” Diyerek Şehitlerden İkramiye Alma Kararı Verdi

Yaptığı her açıklamayla yeni bir skandal yaratan Tuğba Ekinci’nin sosyal medya paylaşımları tepki çekmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Pençe-Kilit Harekatı’nda 9 askerimizin şehit olduğunu öğrendik. Acı haberin ardından Ekinci’nin “Beşimiz gidersek sen 50 gidersin” paylaşımı bir kez daha sınırları aştı!

Tuğba Ekinci, sosyal medyada kimi zaman “yersiz” sayılan paylaşımlarıyla dikkat çeken bir isim.

Siyasetten magazinlere kadar gündemdeki her konuda bilgi sahibi olan ünlü ismin keskin dili de sıklıkla eleştiriliyor.

‘O Now Asker’ ve ‘Condom’ gibi şarkılarla adından söz ettiren Tuğba Ekinci’nin sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşım gündeme bomba gibi düştü.

Geçtiğimiz günlerde acı bir haber veren Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde çıkan çatışmalarda 9 askerimizin şehit olduğunu duyurdu.

Kalbimizi kömür gibi yakan kötü haberin ardından iki paylaşım yapan Ekinci’nin videodaki tuhaf hareketleri ve açıklamaları büyük tepki çekti.

İlk paylaşımına “Kahraman Türk Askeri” şarkısını koyan Ekinci, “Kurşunlarımızla aklınızı alacağız, rahat olun. Biz Türküz.”

“Dombra” başlıklı ikinci paylaşımına eklediği “Bizden beş alırsa sizden 50 alır. Bu kural hiç değişmedi ??” sözleri bir zamanlar skandal yaratmıştı.

Ekinci, bu “saygısız” paylaşımıyla sosyal medya kullanıcılarının ağır eleştirilerinin hedefi oldu. ?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

Bahisle ilgili niyetiniz nedir? Yorumlarınızı bekliyoruz…

taraklihaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu